Ana sayfa

GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD

şirket Profili

şirket Profili

GUANGZHOU YAKEDA DIŞ YOLCULUK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ

Giriş

2006 yılında kurulan Guangzhou Yakeda Açık Seyahat Ürünleri Co, Ltd 5 milyon finanse edilmektedir. Bu tasarım, örnekleme, üretim ve ticaret sağlayan bir taktik askeri teçhizat kuruluştur. Bay Shu Kean, “askeri kalite, dikkat çekici” konusunda ısrar ediyor, önde gelen markalaşma Çin'in askeri ve polis ticaretine odaklanarak en kaliteli taktik ekipmanları sunuyor.

Bizim ana üretim açık taktik dişli, taktik sırt çantaları, yelekler, silah durumları, alet çantası, hidrasyon paketleri, çok fonksiyonel durumda, çizme, üniforma, kemer, kurşun geçirmez yelek ve solider koruma ürünleri içerir.

“Yakeda” markasına sahip olan ABD'de ayrıca “MASSTIFF TAKTİK DİŞLİ” alt markası bulunmaktadır. Ürün patentleri ve şöhretleri, yıllık cirosu 120 milyon kazanıyor.

gelişme

2006 yılında, Bay Shu, atölyesinde dış mekan ürünleri işi yapmaya başladı. Başlangıçta, 120 metrekarelik bir fabrikada sadece 5 işçi, 4 makine var.

On yıllık çabalarla, bugün Yakeda, 10.000 metrekareye, 260 işçiye, 150 makineye, 4 tablet baskı makinesine genişletildi. Laboratuvarımızda 5 test makinesi, fermuar çekme test cihazı, tuz püskürtme test cihazı, kutu ve sırt çantası şok testi makinesi, elektrikli sürtünme renk haslığı makinesi bulunmaktadır.

4 üretim hattı var, Bay Shu, Jiangxi Eyaleti, Guangxi Eyaleti, Hunan Eyaleti'nde 3 üretim üssü yatırdı. Bu üretim kapasitesini güçlendirdi.

Yaratıcı tasarımlar, gelişmiş tesisler, güçlü üretim gücü, yüksek kaliteli malzeme, iyi dikiş ve saygın hizmet ile, ciro hızla büyüdü. Avrupa pazarında Amerikan piyasasında düzeltmeye devam eden Yakeda, orta doğu pazarında adım atmış ve Çin'deki teklifleri sunmuştur. Ciro 2016 yılında 100 milyona ulaşmıştır. 2017 yılında, Yakeda taktik yelek Amazon e-ticaret mağazasında ilk 5 olmuştur.

Kültür

İş Konsept: kredi yönetimi, fırsatı yakala, geleceğe meydan oku

Strateji: verimlilik, markalaşma, kalite, küreselleşmiş

Pazar hedefi: Askeri ve polis ticaretinde lider marka oluşturmak

Misyon: En iyi taktik ekipmanı sunun

Ruh: kraliyet, arkadaş canlısı, gelişmiş, girişimci

Dilek: Yakeda bizimle büyür, Yakeda yüzünden mükemmel oluruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2006 yılında kurulan Guangzhou Yakeda Açık Seyahat Ürünleri CO. profesyonel

askeri, ordu ve açık hava seyahat ürünleri üreticisi ve ihracatçısı.

Yapımında Brilliance


YAKEDA, endüstri lideri, sırt çantası, taktik yelek, kurşun geçirmez yelekler, ordu için silah çantaları, polis, açık hava sporları ve seyahat coşkusu çantaları, kemerler ve ilgili ürünler ve hizmetlere yönelik bir askeri ekipman dirst ürünü haline gelmiştir.

Uluslararası Sergi

YAKEDA 2014 Almanya

YAKEDA 2015 Almanya

2015 Dubai

YAKEDA 2016 Almanya

GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD GUANGZHOU YAKEDA TRAVELING PRODUCTS CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : YAKEDA

No. Çalışanları : 500~550

Yıllık satış : 30000000-50000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Taktik Günü Paketi satış için iyi kalite Taktik Günü Paketi satış için iyi kalite Taktik Günü Paketi satış için iyi kalite Taktik Günü Paketi satış için